Binbir özenle dekore edilmiş salonumuzla, siz değerli müşterilerine yeni bir soluk getiren Bahçe Davet hizmette kalite ve sürekliliği amaç edinmiştir. Güleryüzlü ve seçkin personelleriyle beraber size bu özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktadır. Düğün, sünnet, kına ve özel günlerinizi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz tüm yemekli / yemeksiz organizasyonlarınıza profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Merkezi lokasyonlu salonumuz 50 araçlık otopark yanında konumlanmaktadır. Özel davet salonumuz 700 kişi kapasitelidir. Yüksek tavan, havalandırma, kaliteli ışık ve ses sistemlerimiz ile en anlamlı gününüze konfor sağlıyoruz. 3 farklı konseptte olan salonlarımız aynı anda hizmet verebilmektedir. Tüm yiyecekler, özel olarak tasarlanmış olan mutfağımızda, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmakta ve servis edilmektedir.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

Özel günlerinizi özel yaşamınız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli, yemeksiz ve kokteyl gibi her türlü organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Her şeyden en önemlisi davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutacak hizmet anlayışı ile kalite politikamızı daima yükseltiyoruz.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı